قوانین میزبانی وب گلسار گروپ :

1.      هزينه كليه خدمات قبل از ارائه دريافت ميگردد.

2.      آزار رساندن به ديگران، تهديد، فعاليت هاي کلاه برداري، جعل سند، جعل هويت ، فرستادن اسپم ،و چيزهايي از اين قبيل همگي غير قانوني مي باشند.

3.      استفاده از سرويس ما براي دست يافتن غيرقانوني به اکانت کاربران ديگر، نصب برنامه براي  دست يافتن به کامپيوتر ديگران، نصب برنامه براي آسيب رساندن به کامپيوتر هاي ديگران و چيزهايي از  اين قبيل منجر به حذف اکانت کاربر خاطي خواهد شد.
استفاده ازکپي رايت يا علامت تجاري ديگران غير قانوني و به عهده کاربران مي باشد.

4.      مسئوليت انتخاب نام مناسب براي دامنه بر عهده متقاضي است. هرگونه پيامد ناشي از  انتخاب نامهاي نامناسب ، از قبيل تداخل نامهاي انتخاب شده با نام ساير شركتها و موسسات و نيز نامهاي غير اخلاقي و غير قانوني بر عهده متقاضي است. همچنين پس از
ثبت دامنه براي متقاضي  هيچگونه مسئوليتي در قبال نحوه استفاده متقاضي از آن دامنه را نخواهد داشت.

5.      مسئوليت تمامي مطالب و تصاوير ارائه شده در سايتها به عهده خريدار مي باشد و
هاستینگ ما مسئوليتي در اين زمينه نمي پذيرد.

6.      استفاده از تصاوير و مطالب غير اخلاقي در سايتهاي ميهمان هاستینگ ما ممنوع مي باشد و در اين صورت ادامه همكاري بصورت يكطرفه لغو ميگردد.

7.      از آنجاييكه امكان تهيه نسخه پشتيبان در كنترل پنل هاست به مشتريان عرضه مي شود تهيه نسخه پشتيبان از مطالب و فايلهاي موجود بر عهده صاحب سايت مي باشد و در صورت حذف يا گم شدن تمام يا قسمتي از فايلها هاستینگ ما مسئوليتي قبول نخواهد كرد با وجود اين براي برگرداندن مطالب، تمام سعي خود را انجام خواهيم داد..

8.      صاحب سايت و مشتريان هاستینگ ماشخصا مسئول نگهداري شناسه و رمز عبور خود مي باشد در صورت دزديده شدن يا در اختيار گذاشتن مشخصات سايت خود، به ديگران هاستینگ ما مسئوليتي در قبال خرابكاري هاي احتمالي نمي پذيرد و در اين صورت بهتر  است در اسرع وقت موضوع را با ما در ميان بگذاريد تا اقدامات پيشگيري بعمل آيد.

9.      کاربر امکان قطع کردن سرويس را در هر زماني دارد. درخواست قطع سرويس از طرف شما  و يا قطع سرويس توسط خدمات هاستينگ به علت تخلف از  مقررات اين موافقت نامه موجب بازگرداندن مبلغ پرداخت شده ، نمي گردد.

10.     هاستینگ ما  حق دارد در صورتي که سايتي بيش از اندازه از منابع سرور استفاده نمود و از خدمات به شكلي غير متعارف استفاده کرد، با اطلاع قبلي سرويس را قطع  نمايد.

11.     از هر اقدامي که به اين سيستم و خدمات آن صدمه بزند از قبيل وارد نمودن ويروس، تلاش براي نفوذ به سيستم و امثال آن خودداري کنيد. در صورت مشاهده اين موارد سرويس‌دهي به شما را قطع مي نماييم.

12.     از راه اندازي سايتهاي فيلتر شکن و پروکسي خودداري نماييد…

13.     از هر گونه موارد غير شرعي و غير قانوني که مخالف قوانين و اهداف جمهوري اسلامي ايران ميباشد خودداري کنيد.

14.     هاستینگ ما فروش اقساطي را هم به مشتريان خود ارائه مينمايد كه در صورت نياز با ما تماس بگيريد .

15.     هاستینگ ما وظيفه اي در قبال آموزش تمامي مطالب موجود در كنترل پنل و يا سيستم وبلاگ نويسي موبيل تايپ ندارد و اين وظيفه خريدار است كه با انجام كنكاش مطالب را جستجو كرده  و نسبت به يادگيري آن اقدام نمايد با اين حال براي رفاه حال دوستان عزيزهاستینگ ما مطالب آموزشي خود را در صورت تقاضا به مشتريان محترم ارائه ميدارد.

16.     در صورتيكه پس از ارائه خدمات مندرج در فرم جاري توسط هاستینگ ما به هر علتي چه بين المللي و چه داخلي،در تداوم خدمات ارائه شده خدشه اي وارد آيد و يا خدمات مزبور موقتا يا دائما قطع گردند، هيچگونه مسئوليتي متوجه هاستینگ ما نخواهد بود. از ميان اتفاقات مزبور مي توان به مواردي مانند آسيب ديدگي ماهواره هاي مخابراتي، پديده هاي مخرب جوي مانند سيل، آتش سوزي،  طوفانهاي خورشيدي، تغييرات در لايه ازون و …، اشكالات خطوط مخابراتي،  تغيير قوانين يا وضع قوانين جديد دربارهء اينترنت در داخل يا خارج کشور، جنگ، اغتشاشات ،اعتصابات ، تحريمات( تحريم اقتصادي و فرهنگي و خدماتي) از جانب کشورهاي ديگر، تاخير درپاسخگويي شركتهاي خارجي فراهم كننده خدمات درخواستي مندرج در اين فرم به هر ميزان زماني، ممنوعيت به كارگيري اينترنت در خارج يا داخل كشور، جنگ، اغتشاش، اعتصابات، تغيير در قوانين داخلي يا خارجي، اجبار شركتهاي بين المللي جهت دريافت مبالغ اضافي جهت پايدار ماندن خدمات مربوط به ميزباني  وب، تغييرات در قوانين ارزي، اقتصادي، واردات و صادرات،
تغييرات نرخ ارز و از اين قبيل (كلا شرايط خارج از قدرت و اراده هاستینگ ما) اشاره نمود.

17.    براي متقاضي خدمات ماهيانه و ساليانه به مدت3  روز فرصت داده مي شود تا سرويس درخواستي خود را تمديد کند در غير اين صورت تمامي اطلاعات موجود در سايت ايشان از بين خواهد رفت.

18.    متقاضي همچنين متعهد مي شود كه حق استفاده از خدمات ارائه شده مندرج در اين فرم را در طول مدت استفاده از اين خدمات، بدون اجازه هاستینگ ما به غير واگذار ننمايد .

19.    هاستینگ ما جهت تماس با شما، نياز دارد كه همواره مشخصات شما را ر اختيار داشته باشد. لذا ضروري است كه متقاضي در صورت تغيير مشخصات خود، موارد جديد را هرچه سريعتر به هاستینگ ما اطلاع دهد.

20.   کليه سايتهايي که حالت پرتال دانلود را دارند و فايلهاي با پسوندهاي معروف که بيشتر براي دانلود ميباشد، استفاده ميکنند، غيرمجاز خواهد بود و در صورت رعايت كپي رايت فايل ها بلا مانع است .

21.   مسئوليت فايلها و مطالب موجود در سايت بر عهده شماست. گرفتن نسخه پشتيبان هرهفته،تعويض كلمه عبور هر چند وقت يكبار و …، بر عهده شماست و در صورت بروز هرگونه مشكلي ،هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه متوجه هاستینگ ما نمي باشد.

22.    در صورت دزديده شدن پسورد شما شرکت متعهد ميشود تا 1 بار پسورد را بصورت رايگان تعويض کندو از بار دوم هر بار 1000 تومان هزينه در بردارد.

23.    متقاضي متعهد ميشود که اسناد و دفاتر و گزارشات و همچنين عمليات الكترونيکي ضبط شده در سيستم كامپيوتري هاستینگ ما در مقابل ادعاي کاربران، سند و دليل معتبر خواهند بود.

24.  هاستینگ ما مي تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن اين قرار داد تغيير ايجاد کند. اين وظيفه شماست که با مراجعه مداوم به ما، از آخرين تغييرات آن مطلع شويد و در صورت مخالفت با آن مي توانيد درخواست قطع سرويس خود را نماييد، در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شما خواهد بود.

       سرويس اقساطي :

1.      طبق قرارداد عقد شده بين هاستینگ ما و خريدار عمل خواهد دشد .

2.      مبلغ پيش قسط اخذ شده و سرويس ارائه ميشود .

3.      اقساط در روز خود ميبايست به حساب واريز گردد .

4.      يک روز ديرکرد قسط باعث مسدود شدن سايت ميگردد ( 24 ساعت ) .

5.      سه روز ديرکرد قسط باعث حذف اکونت از روي سرور شده و اطلاعات حذف خواهد شد .

6.      يادآوري تاريخ هر قسط بر عهده خود مشتري است و در صورت فراموش شدت زمان واريز   قسط ها  به حساب ، هيچگونه حقي براي مشتري اقساطي وجود نخواهد داشت .

       سرويس نمايندگي / ريسلر (فروش درصدي) :

1.      طبق قرارداد عقد شده بين هاستینگ ما و نماينده درصدي عمل خواهدشد .

2.      مبلغ پورسانت و يا درصد سهم فروش طبق قرارداد واريز خواهدشد .

3.      قرارداد تنظيم شده در هنگام سفارش نمايندگي ارسال ميشود .

          سرويس ريسلر / نمايندگي (فروش مستقل) :

1.      در سرويسهاي نمايندگي تمامي قوانين بالا صادق خواهد بود.

2.      مسئوليت پاسخگويي و رفع مشکلات مشتريانتان، به عهده خودتان بوده و هاستینگ ما به کاربران شما پاسخي نخواهد داد. (شرکت فقط به مشترياني پاسخ گو خواهد بود که به طور مستقيم از اين سايت خدمات دريافت ميکنند)

3.      در سرويسهاي ريسلر حرفه اي کاربران فقط تا 1 مرحله ميتوانند ريسلر ايجاد نمايند و ريسلر شما اجازه ريسلر دادن را نخواهد داشت و در صورت مشاهده چنين وضعيتي بدون اطلاع قبلي همه حسابهاي شما بسته و حذف خواهد شد. (شما ميتوانيد به تعداد دلخواه ريسلر ايجاد نماييد)

4.      لطفا در زماني که سرعت شما کم ميباشد و يا احتمال قطع شدن از اينترنت را ميدهيد اقدام به ساختن ريسلر ننماييد و در صورت اشکال در ساخت مجدد آن ريسلر ، براي حل مشکل ازشما هزينه اي دريافت خواهد شد.

       پشتيبان گيري از اطلاعات :

1.      به دليل قرار دادن امکان پشتيبان گيري در تمامي سرويسها ، مسئوليت فايلها و پشتيبان گيري از آنها به عهده خود کاربران ميباشد و شرکت هيچگونه مسئوليتي را نسبت به فايلهاي شما و کاربران شما برعهده نخواهد گرفت.

2.      به خاطر داشته باشيد در صورتي که نحوه پشتيبان گيري از کل اطلاعات را نميدانيد اين وظيفه    شماست که نسبت به يادگيري آن اقدام نماييد. (در صورت درخواست، مسئولين سايت ميتوانند بصورت رايگان به شما آموزش دهند.)

دیدگاه بسته است